Moje péče o nehty

2. ledna 2014 v 6:00 | Sára |  Fashion
Ahoj,napadlo mě udělat článek o tom, jak se starám o moje nehty. Mě se moje nehty líbí. Líbí se mi jejich tvar i barva. Ale prostředníček by mohl být trochu užší:D


Lakování
Nehty si lakuji jen průhledným lakem. Ale občas si nehty nalakuji i jiným barevným lakem. Teď jsem dostala vyživující lak z Avonu, na který potom udělám recenzi.
Záděry
To mě na mých nehtech štve. Občas se mi udělá záděr, a dost mi to vadí. Pokud víte o něčem aby se záděry nedělali, určitě napište do komentáře :)
Nehtová kůžička
O nehtovou kůžičku se až tak moc nestarám. Každý večer si ruce promažu krémem na ruce, a tak se kůžička v okolí nehtů zjemní.
Stříhání a pilování
Nehty si zásadně nestříhám! Nelíbí se mi, když mám ostříhané nehty. Zaprvé si neumím ostříhat pravou ruku:D a zadruhé když mi je ostříhá mamka, tak bych je měla hoodně krátké.
Nehty si piluji před každým lakováním. Některé mám ještě trochu zaoblené, ale jak dorostou tak je zapiluji do rovna:) (viz.obrázek)
Odlakování
Každý týden si dávám nový lak. Před tím si je vždy odlakuji. Nikdy jsem si nedávala dvě vrstvy na sebe. Když si je odlakuji,umyji si ruce vodou a mýdlem, aby se smyl lih a zápach.
Když lak rychle nezasychá
Když si dám lak, který pomalu a špatně zasychá, tak na ně nefoukám(udělali by se bublinky) ,ale dám je pod studenou vodu.
Kousání
Ještě asi před půl rokem až rokem jsem si nehty kousala. Někdy až tak,že mě to polelo. Už nějaký čas si je nekoušu a jsem spokojená.
Pokud nevíte jak přestat s kousáním nehtů, snažte se ruce držet dál od pusy. A když například týden vydržíte týden bez kousání nehtů dejte si třeba nějakou odměnu. Př:čokoládu apod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama